Borç Kapatma Kredisi - Kredi ve Bankalar | Krediciler.Com

Borç Kapatma Kredisi

Yazar Yorum Yap 0 views

Farklı bankalara kredi ve kredi kartı borcu olanlar, bu borçlarını isterlerse eğer tek bir bankada toplama yapabilirler. Bunun içinde sağlam bir danışmanlık şirketi ile çalışmak gerekir. BDDK listesinde yer alan izinli bankalar için yapılan düzenleme ile istenirse kapatma işlemleri 36 aya varan yapılandırmalarla aylık ödeme rakamlarını düşürebilirler. İlgili bankalar tarafından 100 BİN TL ye kadar verilen borç kapatma kredisi kimlere verilir danışmanlarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. 0212 934 0112

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Farklı bankalara olan borçları tek bir banka çatısı altında toplamak isteyen müşterilere o anki faiz oranları ile kredi imkanı veren bankalar.

  1. Akbank
  2. QNB Finansbank
  3. Ziraat Bankası
  4. Şekerbank
  5. Vakıfbank
  6. Denizbank

Detaylı Bilgi Almak Ve İşlemlerinizi Hızlandırmak İçin Danışmanlarımızı Arayabilirsiniz. 0212 934 0112

Bu bankalar farklı bankalarda olan  borçları mevcut olan müşterilerinin borçlarını kapatıp kendilerine tek bir kalem altında olacak şekilde kredi imkanı sağlamaktadır.

Borç Kapatma Kredisi Ne Demek? Neler Kapsar?

Kredi Ve Kredi Kartı Borçlarını tek bir bankaya toplamak için farklı bankalardaki mevcut borçların kapsayan işlemler gibi birde kapsamayan işlemlerde vardır.

Borç kapatma kredisini kapsayan işlemler;

  1. Başka bankada olan ihtiyaç kredileri
  2. Farklı bankadaki kredi kartı borçları
  3. Değişik bankalarda bulunan Otomobil kredileridir.

 

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Diğer bankalarda borçların tek bir bankaya taşıma işleminin başvurusu halen sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. İnternet yada telefon üzerinden başvuruda bulunamazsınız. Danışmanlarımız bu konuda size destek verecektir.  Bu sebepten dolayı başvuru yapmak istediğiniz bankayı belirledikten sonra mecburen müracaat için ilgili bankanın bireysel iseniz bireysel müşteri hizmetlerinden esnaf iseniz ticari veya KOBİ müşteriler departmanına şahsen olarak başvurmanız gerekir. kapatma kredisi kimlere verilir diye merak ediyorsanız .? Bu kredi ister aynı ister ise farklı banklarda borçlarını tek bir yere toplamak isteyenlere verilir.

Misyon Kredi Danışmanlık İle Borç Kapatma Kredisi

Şirketimiz bu konuda dosya takibinizi yaparak durumunuz hakkında detaylı analiz çıkararak size danışmanlık hizmeti verecektir. Sonucunuzu ise sube.misyonkredi.com.tr adresinden detaylı olarak inceleyerek kendinize bir yol haritası çizebileceksiniz. Danışmanlarımız sizlere hafta içi 09:00 ile 18:00 arasında hizmet vermekten mutluluk duyar. Tüm kredi işlemlerinizi ve Kapatma Kredisi İşlemlerinizi Takip Edebiliriz.

Borç transfer Kredisi

Banklardan yapacağınız Borç Transfer Kredisi de aynı şekilde yapılmaktadır. Borç transfer kredisi kapatma kredisinden farklı değildir. Borç transfer kredisi başvurusu yapmak için bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

 

Etiketler
« Önceki konu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba