Günlük 12 TL, Aylık 396 TL Taksitle Fibabanka 10.000 TL Kredi

Yazar Yorum Yap 0 views

Bu yazımızda sizlere Fibabanka’ nın günde 12 TL yani ayda 396 TL taksit 36 ay ödemesini planlayarak, 10.000 TL Nakit avantajlı kredi fırsatından bahsedeceğiz.

 

Fibabanka Kredileri

Fibabanka, fırsatı olmayanlar için mutlaka tavsiye edilebilecek bir banka olarak karşımıza çıkıyor. 2010 Yılında Fiba Grup bünyesine katılan Fibabanka, özsermaye değerleri yüksek, mali tabloları güvenilir ve 83 ilde şubesi olan özel bir bankadır. Fibabanka’ dan kredi kullanmayı düşünenler için yolun sonu mutlaka hayal kırıklığı olmayacaktır. Zira bankanın, kredi puanı düşüklere kredi verme esnekliği, nakit ihtiyacı olup da kredi notu düşükler için oldukça avantajlı durumda. Fibabank İhtiyaç Kredisinakit ihtiyaçlarınızı karşılamak yada borçlarınızı bir arada toplamak için iyi bir kredi seçeneği!

Kredi Notu Düşüklere

FibabankaKredi puanı düşüklere ihtiyaç kredisi adı altında makul ödeme koşullarında kredi sunmakta. Sadece kredi notu kıstası değil, kredi geri ödemesini günde 10 TL gibi bir taksitle talep ettiğini belirtiyor. Günlük 30 TL geri ödeme, ayda 957 TL civarında Taksitle ödenmiş oluyor ve bu kredinin tutarı ise tam 10.000 TL. Kredi Taksit vade sayısı, 12 ay dan başlayarak 36 aya kadar uzanabiliyor. Masraflar tarafında ise müşterilerini sıkmak istemeyen banka, çok uygun sigorta prim ve dosya masrafları tahakkuk eden Fibabanka’ nın bu masraflarını yazımızın devamında  çok ayrıntılı bir şekilde net ödeme koşullarıyla sizlere göstereceğiz değerli okurlar, merak etmeyin.

12 ay dan başlayarak 36 aya kadar uzanabiliyor. Masraflar tarafında ise müşterilerini sıkmak istemeyen banka, çok uygun sigorta prim ve dosya masrafları tahakkuk eden Fibabanka’ nın bu masraflarını yazımızın devamında  çok ayrıntılı bir şekilde net ödeme koşullarıyla sizlere göstereceğiz değerli okurlar, merak etmeyin.

Fibabanka Kredisi Vade – Oran – Masraf Detayları

Fibabanka ihtiyaç Kredisi kampanyasında vade sayısı 12-36 ay arasında belirlenmiştir. Aylık taksit geri ödeme miktarına göre, 12 ay ila 36 ay arasında bir vade seçebilmektesiniz. Kredi Faiz oranları ile seçilecek vade miktarına göre yani kaç ay olacağına göre değişiyor. Şu an itibari ile, %1.75 – %1.85 Aylık Faiz oranıyla, 12 Ay, 24 Ay, 36 Ay Vade seçeneklerini seçmeniz durumunda kredi faiz oranı %1.85 oluyor. Size uygun kredi taksit sayısını seçtiğinizde ona göre belirlenmiş kredi faiz oranını belirlendikten sonra geriye masraflar kalıyor

Etiketler