Halkbank İhtiyaç Kredisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yazar Yorum Yap 23 views

Halkbank, ihtiyaç kredisi konusunda pek çok kampanya ile göze çarpmakta, emekliden öğrenciye, şehit yakınları ve gazilerden özel sektör çalışanlarına özel ihtiyaç kredi kampanyalarına kadar pek çok kampanyaları bulunuyor.

Bu kampanyalar; KKTC Eğitim Kredisi, KKTC Bireysel Destek Kredisi, Hızlı Kredi, Vefa İhtiyaç Kredisi, KKTC İhtiyaç Kredisi, Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Açık Hesap, Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi, Maaşını Halkbank’tan Alanlar, Enerji Destek Kredisi, Eğitim Kredisi, Bireysel Destek Kredisi, Emekli Mini Kredi, Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi, Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi ve Kredimini şeklinde isimlendirilmiş. Şimdi sizlere bu kampanyaların bazılarından bahsedeceğiz.

Emekli Mini Kredi

5000 Lira’ya kadar, 60 aya kadar uzanan vadeleriyle, %1,04 faiz oranlı ihtiyaç kredisidir. Halkbank bu kampanyayı emekli maaşını Halkbank’tan alan yahut Halkbank’tan almayı taahhüt eden emeklilerimize özel olarak vermektedir.

Kredimini
5000 Lira’ya kadar, 10 ay vadeli, %1,05 faiz oranlı ihtiyaç kredisidir. Başvurular yalnızca şubelerden yapılmaktadır.

Maaşını Halkbank’tan Alanlar (Bordro24)

Adından da anlaşılacağı gibi maaşını Halkbank’tan alanlara özel olarak açılmış bir kampanyadır. %1,05 faiz oranıyla tahsis ücretli, %1,10 faiz oranıyla tahsis ücretsiz kredi çekme seçenekleri bulunmaktadır. 100000 Lira’ya kadar, 60 aya kadar uzanan vade imkânları sunulmaktadır.

Vefa İhtiyaç Kredisi

Şehit yakınları (Anne, baba, eş ve çocuklar) ve gazilerimiz için 10000 Lira’ya kadar, 60 aya kadar uzanan vade seçenekleriyle %1,04 faiz oranlı, tahsis ücretsiz ihtiyaç kredisi kampanyasıdır.

Hızlı Kredi

SMS, Bireysel İnternet Şubesi,HalkbankDialog, Mobil Bankacılık ve Halkbank web sitesinden “Hızlı Kredi” başvurunuzu yapabilirsiniz. 1000 ile 50000 Lira arasında, 60 aya kadar uzanan vade seçenekleri ve %1,15 faiz oranı ile kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Eğitim Kredisi

Halkbank’ın çocuklarınızın eğitimi için %1,05 faiz oranı ile tahsis ücreti ödeyerek ya da %1,10 faiz oranı ile tahsis ücreti ödemeden 10000 ile 100000 Lira arasında, 60 aya kadar uzanan vadeli ihtiyaç kredisidir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba