Halkbank Taşıt Kredisiyle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Yazar Yorum Yap 20 views

Taşıt sahibi olmak isteyenlerin karşısına Halkbank pek çok taşıt kredisi kampanyası ile çıkıyor. Buyurun bu kampanyaların içeriklerine beraber bir göz gezdirelim.

Halkbank ve taşıt kredisi ibareleri yan yana gelince gözümüze ilk çarpan kampanya Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Paketleri ismindeki kampanya oluyor. Bu kampanyanın detayına inecek olursak kendi içinde “binek” ve “ticari” araçlar olmak üzere ikiye ayrılıyor. Her ikisinde de %0,69 oranında faiz oranı sunulurken yerlibinek araçlar için 50 bin ile 120 bin Lira arasında 18 aydan 36 aya kadar uzanan vade seçenekleri sunulurken yerliticari araçlar için 72 bin ile 500 bin lira arasında 36 aydan 60 aya kadar uzanan vade seçenekleri sunuluyor.

Bu kampanyanın diğer şartları ise şöyle:

–Kampanya yalnızca Halkbank’ın anlaşmalı olduğu yerli otomotiv firmaları için geçerlidir.
Ticari Araçlar: Otokar, Temsa, Güleryüz, Karsan, BMC,Fiat,Ford, GAZ, Isuzu, Mercedes
Binek Araçlar: Toyota, Renault MAİS, Fiat, Ford, Honda, Hyundai
–Satın alınan aracın 0 kilometre olması gerekmektedir.
–Kampanya 31 Mart 2020’ye kadar geçerlidir.

Bunun yanında Halkbank, “Yeşil Işık Taşıt Kredisi” kampanyası ile bir başka araç kredisi kampanyası ile gözüküyor. Bu kampanyada herhangi bir firma kısıtlaması yokken bu kampanyada kendi içinde sıfır araçlar ve ikinci el araçlar için olmak üzere ikiye ayrılıyor. Her iki durumda da 3 aydan 60 aya kadar 500 Lira ile 120 bin Lira arasında kredi imkânları sunulurken sıfır araçlar için %1,02 oranında, ikinci el araçlar için ise %1,03 oranında faiz istenmektedir.

Bu kampanyanın diğer şartları ise şöyle:

–İkinci el araçlarda araçlar en fazla 5 yaşında olmalıdır.
–Taksit değerinin 100 bin Liraya olan kısmı için %70 oranında kredilendirme yapılırken 100 bin Lira üstü için ise %50 oranında kredilendirme yapılır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba