QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yazar Yorum Yap 58 views

“İhtiyaçlar arttığında QNB Finansbank yanınızda” sloganıyla ihtiyaç kredisinde iddialı bir yol izleyen QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi için sunduğu imkânları sizler için derledik.

Faiz oranlarını tek çatı altında toplayıp kampanyaları için farklı farklı faizler sunmamasına karşın, rahat bir nefes almanızı sağlayacak Borç Transferi Kredisi gibi kampanyalara ev sahipliği yapan QNB Finansbank kredi notunuza göre teklif edilecek muhtemel faizleri de kamuoyuna sunmuş. QNB Finansbank’ın sunduğu kredi notu – faiz oranı tablosuna göre; kredi notu iyi olan birisi %0,89 gibi düşük bir faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekebiliyor. Bunun yanında kredi notu ortalamada olan kişiler %1,00 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekebilirken kredi notu biraz daha kötü olanlar ise %1,38 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekebiliyor.

QNB Finansbank’ın müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz gezdirecek olursak karşımıza altı farklı seçenek çıkıyor. Her kampanyada 1000 Lira ile 65000 Lira arasında ve 3 aydan 60 aya kadar uzanan vade seçenekleri bulunuyor.

3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

Bu kampanya ile kredinizi çektikten sonra vade ya da faiz oranında herhangi bir değişim olmaksızın 3 ay ertelemeli olarak ödemeye başlıyorsunuz.

Kolay Ödemeli Kredi

Bu kampanya ile ise ödemelerinize düşük tutarla başlıyorsunuz. Tabii her ay ödemeleriniz yavaş yavaş yükseliyor. Eğer geliriniz günden güne artıyorsa bu kampanya sizin için ideal.

Tanışma Kredisi

Eğer QNB Finansbank’tan son bir yıl içerisinde ihtiyaç kredisi çekmediyseniz ve hâli hazırda ödemekte olduğunuz herhangi bir krediniz yoksa bu kampanya ile QNB Finansbank sizin için özel faiz oranları hazırlayacağını söylüyor. Eğer şartlara uyuyorsanız, şansınızı denemelisiniz.

Doğum Günü Kredisi

Doğum gününüzün olduğu ay içinde, örneğin ocak ayında doğduysanız 1 Ocaktan 31 Ocağa kadar, QNB Finansbank sizler için özel faiz oranları sunuyor.

Borç Transferi Kredisi

Diğer tüm bankalardaki borçlarınızı tek çatı altında toplamak istiyorsanız QNB Finansbank bu konuda size bu kampanya ile destek olup tüm borçlarınızı QNB Finansbank çatısı altında toplamanızı sağlıyor.

Kamu&Finansmaaş Kredisi

Bu kampanya ile kamu çalışanlarına ve maaşını QNB Finansbank’tan alanlara özel faiz oranlı teklifler sunuluyor.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba