Uygun Faizle Kredi Veren Bankalar

Yazar Yorum Yap 88 views

Kredi notunuz iyi, kredi almanız gerekiyor ancak hangi bankadan kredi alacağınızı seçemiyor musunuz? İşte sizin için 2020’nin en uygun faizle araç, konut ve ihtiyaç kredisi veren bankalarını faiz oranlarıyla birlikte derledik.

İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisini en uygun olarak CEPTETEB’den çekebilirsiniz. Vade ve miktar fark etmeksizin CEPTETEB %0,89’dan başlayan ora
nlarda müşterilerine ihtiyaç kredisi vermekte. Peki diğer bankalarda durum nasıl?

ING Bank %0,94, TEB %0,95 faizle ihtiyaç kredisi verirken QNB Finansbank %0,99 ve Şekerbank %1,09 ile müşterilerine ihtiyaç kredisi vermekte.

Araç Kredisi

Araç kredisinde ise Ziraat Bankası öne çıkmakta. %1,02 faiz oranı ile 60 aya kadar vade imkânı sunan Ziraat Bankası’nın koşulları ise aracın 0 kilometrede ve en fazla 5 yaşında olması. Ticari araçlarda ise Ziraat Bankası aracın ruhsata şirket aracı olarak değil şahsi araç olarak kaydedilmesi şartıyla aynı imkânları müşterilerine sunmakta.

Bunun dışında Halkbank da Ziraat Bankası ile aynı faiz oranını vermekte. Yani araç kredisi için Halkbank ve Ziraat Bankası aradığınız banka.

Diğer bankalarda ise durum şöyle: Vakıfbank ve TEB %1,05, ING Bank ise %1,14 faiz oranı ile müşterilerine araç kredisi çekme imkânı sunuyor.

Konut Kredisi

Konut kredisinde ise ING Bank’ın yine en uygun krediyi verdiğini görüyoruz. ING Bank %0,94 faiz oranı ile vade ve miktar fark etmeksizin müşterilerine konut kredisi çekme imkânı sunuyor. Bunun yanında Albaraka Türk Katılım Bankası ise 60 aya kadar vadeli %0,90 oranında, 60 aydan fazla vadede ise %0,94 oranında kâr payı koyarak müşterilerine konut kredisi veriyor.

Bunların yanında TEB, Yapı Kredi, Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası %0,99 faiz oranı ile müşterilerine konut kredisi veriyor.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba